Pramogų erdvė

Batutų ir žaidimų erdvė (I-V)

1 val./2val.*

7,00/10,00**

Batutų ir žaidimų erdvė savaitgaliais, švenčių dienomis ir per mokinių atostogas

1 val./2val.*

9,00/11,00**

Batutų ir žaidimų erdvė (I-V)

neribojamas

13,00

neribojamas

15,00

Lydinčio lankytojo bilietas

2,00***

* Kiekviena papildoma valanda 3,00 Eur

** Vaikams iki 6 metų amžiaus 1val./2 val. – 5,00/7,00 Eur,  savaitgaliais ir švenčių dienomis – 8,00/9,00 Eur. Iki 6 metų vaikai pramogauti gali tik su suaugusiojo priežiūra. Kiekviena papildoma valanda 2,00 Eur.

****Vienam asmeniui, lydinčiam vaiką iki 6 m., mokestis netaikomas.

Informacija ir rezervacija: +370 656 97084

PRAMOGŲ ERDVĖS TASYKLĖS:

• Pradėti naudotis Pramogų erdvės paslaugomis leidžiama tik atidžiai susipažinus su Taisyklėmis. Vieno iš vaiko tėvų, kitų vaiko įstatyminių atstovų arba kitų pilnamečių asmenų, kurių priežiūroje yra vaikas (toliau – „už vaiką atsakingas asmuo”) parašas patvirtina, kad šis asmuo yra susipažinęs su Taisyklėmis ir jose nustatytomis savo, savo vaiko arba jo priežiūroje esančio vaiko, kurie paliekami, teisėmis, pareigomis ir atsakomybe. Taisyklės patalpintos Šilalės sporto mokyklos svetainėje www.silalessportomokykla.lt/, kur lankytojai gali viešai susipažinti su Taisyklėmis iki sprendimo palikti vaiką Pramogų erdvėje momento.
  • Pramogų erdvė yra orientuota į 4-14 metų vaikus. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje yra atsakingi tėvai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys, asmenys, kurių žinioje jie yra. Įsitikinkite, kad vaikai supranta, kaip teisingai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai.
  •  Prieš palikdamas vaiką Pramogų erdvėje, už jį atsakingas asmuo turi pasirašyti vaikų registracijos žurnale, kur reikalinga nurodyti vaiko vardą, pavardę, amžių ir savo telefono numerį. Atsiimant vaikus iš vaikų žaidimo kambario, taip pat būtina pasirašyti vaikų registracijos žurnale, patvirtinant vaiko atsiėmimo faktą. Už vaiką atsakingas asmuo garantuoja, kad registracijos žurnale pateikta informacija yra teisinga ir prisiima visą atsakomybę už klaidingos informacijos nurodymą.
  • Už vaiką atsakingas asmuo, palikdamas vaiką Pramogų erdvėje, privalo sumokėti nustatytą vienkartinį mokestį. Buvimo Pramogų erdvėje įkainiai nurodyti tinklapyje www.silalessportomokykla.lt/
  • Lankytojams susimokėjus už Pramogų erdvės paslaugą, bet dėl savo kaltės ja nepasinaudojus, arba pasinaudojus nepilnai, sumokėti pinigai nėra grąžinami.
  • Šilalės sporto mokykla suteikia lankytojams galimybę pasinaudoti vaikų Pramogų erdvės paslauga, tačiau neatsako už šios paslaugos įtaką konkretaus vaiko sveikatai, taip pat negarantuoja jos teigiamo poveikio. Už vaiką atsakingas asmuo, prieš palikdamas vaiką Pramogų erdvėje, privalo įsitikinti, kad vaiko sveikatos būklė jam leidžia būti Pramogų erdvėje bei žaisti jame kartu su kitais vaikais. Ši paslauga, atsižvelgiant į konkretaus vaiko sveikatos būklę, gali turėti neigiamos įtakos vaiko sveikatai, todėl už vaiką atsakingas asmuo, palikdamas vaiką Pramogų erdvėje kambaryje, privalo būti atsargus ir rūpestingas, atidžiai įvertinti vaiko psichologinę ir fizinę sveikatos būklę. Neigiamos pasekmės, susijusios su šios pareigos nevykdymu, tenka už vaiką atsakingam asmeniui, palikusiam savo vaiką Pramogų erdvėje. Šilalės sporto mokykla neatlygina vaikui padarytos turtinės ar neturtinės žalos, išskyrus atvejus, kai ši žala buvo padaryta dėl Pramogų erdvės tyčios arba didelio neatsargumo.
  • Į Pramogų erdvę priimami tik visiškai sveiki vaikai. Esant akivaizdžioms abejonėms dėl vaiko sveikatos, vaikui nesuteikiama galimybė naudotis Pramogų erdvės paslaugomis.
  • Už vaiką atsakingi asmenys privalo žinoti ir informuoti apie tai jų priežiūroje esančius vaikus, kad jie turi tausoti Pramogų erdvės inventorių, saugotis, kad nepadarytų žalos sau ir kitiems Pramogų erdvėje esantiems vaikams. Už vaiką atsakingas asmuo pilnai atsako už jo palikto Pramogų erdvėje vaiko sugadintą įrangą ir inventorių, taip pat turtinę ir neturtinę žalą, padarytą tretiesiems asmenims.
  • Pramogų erdvės administratorius gali atsisakyti priimti į Pramogų erdvę vaiką, kuris nuolat jo neklauso ar nedrausmingai elgiasi, gadina Pramogų erdvės inventorių, žaloja kitus Pramogų erdvėje esančius vaikus.
  • Žaidimų inventorius, žaislai turi likti savo vietose, kamuoliukai - kamuoliukų baseine.
  • Pramogų erdvė  yra skirta tik vaikams. Suaugusiems griežtai draudžiama naudotis čiuožyklomis ir kita įranga.
Sporto mokykla