Vyko XII-osios Šilalės rajono seniūnijų sporto žaidynės

2019 m. rugpjūčio 9-10 d. vyko Šilalės rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių metu sporto mylėtojai varžėsi 11 sporto kategorijose.

Šachmatų varžybose auksą iškovojo Pajūrio seniūnijos atstovai, antrą vietą užėmė kaltinėniškiai, o treti liko Kvėdarnops seniūnijos atstovai. Šaškių varžybose geriausiai sekėsi žaisti Laukuvos seniūnijos atstovams, sidabro medalį iškovojo sportininkai iš Kvėdarnos, o bronzos medaliai atiteko Pajūrio seniūnijos komandai. Smiginio rungtyje taikliausi buvo palentiniškiai, o stalo teniso varžybose nugalėtojais tapo Laukuvos seniūnijos komanda.

Futbolo varžybose čempiono vardą išsaugojo Šilalės seniūnijos komanda, antri liko bijotiškiai, o treti – Kaltinėnų atstovai. Stipriausioje rungtyje – virvės traukime, geriausiai pasirodė Kaltinėnų seniūnijos vyrai, antri liko – traksėdiškiai, o trečią vietą išplėšė Pajūrio seniūnijos atstovai.

Parko tinklinio varžybose buvo varžomasi dviejose kategorijose – vyrų ir moterų. Moterų grupėje nugalėjo Šilalės miesto seniūnijos dalyvės, kurios laimėjo prieš Pajūrio, Laukuvos ir Kaltinėnų seniūnijų komandas. Vyrų grupėje čempionais tapo Pajūrio seniūnijos tinklininkai, antri liko Šilalės miesto atstovai, o trečia vieta atiteko Laukuvos komandai.

Krepšinio 3x3 varžybose vyrai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: nuo 20 iki 40 m. bei vyresni nei 41 m. Pirmoje kategorijoje čempionais tapo Bilionių krepšininkai, antrą vietą užėmė Žadeikių seniūnijos komanda, o treti liko pajūriškiai. Amžiaus grupėje vyresni nei 41 m. čempionais eilę metų iš eilės tapo Bil;ionių seniūnijos krepšininkai.

Gerai pasirodė ir seniūnijų atstovai. Seniūnų trikovės varžytuvės vyko atskirai vyrų ir moterų tarpe. Seniūnijų trikovės nugalėtoju tapo Kaltinėnų seniūnas Antanas Bartašius o moterų seniūnių tarpe nugalėtoja tapo Traksėdžio seniūnė Regina Audinytė.

Šiais metais Šilalės rajono seniūnijų sporto žaidynėse dalyvavo, kad ir nelabai gausiai, bet visos 14 seniūnijų. Bendroje komandinėje įskaitoje nugalėjo Pajūrio seniūnija, surinkusi 70 taškų. Antroje vietoje liko Laukuvos seniūnija, surinkusi 52 taškus. Trečia vieta atiteko Šilalės miesto seniūnijai– 48 taškai.

Džiaugiamės, kad sporto varžybose aktyviai dalyvauja ir garbingo amžiaus žmonės. Šiemet vyriausiasis žaidinių dalyvis buvo 1942 m. gimimo Kvėdarnos seniūnijos gyventojas, kuris šaškių varžybose iškovojo pirmąją vietą.