Šilalės sporto mokyklą skelbia atranką orientavimosi sporto trenerio pareigoms eiti

Šilalės sporto mokykla skelbia atranką orientavimosi sporto trenerio pareigoms eiti.

Darbo krūvis: 0,31 etato.

Darbo užmokestis nuo 1508,46 Eur. iki 1882,32 Eur. (neatskaičius mokesčių)

Darbo sutartis: neterminuota (nustatant 3 mėnesių bandomąjį laikotarpį). Pareigybės lygis A2.

Reikalavimai:

Sporto mokytojo kvalifikacijos reikalavimai turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakyme Nr. V-774 „Dėl reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašo patvirtinimo” nustatytus reikalavimus.

Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;

Organizuoti vaikų užimtumą, vykdyti mokomąjį treniruočių procesą, ieškoti talentingų sportininkų, rengti aukšto sportinio meistriškumo sportininkus.

Gebėti rengti veiklos programas, ataskaitas, bendrauti ir bendradarbiauti, teikti konsultacijas, sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;

Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu ir veikla, nepažeisti trenerio etikos normų;

Išmanyti sporto veiklą reglamentuojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus,  Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymus bei kitus teisės aktus ir gebėti juos taikyti praktiškai.

Pretendentų atranka – pokalbis. Prieš pokalbį pretendentas turi pateikti dokumentus iki 2023 m. rugpjūčio 25 d. 15.45 val. el. paštu: šilalessm@gmail.com

Atranka vyks 2023 m. rugpjūčio 30 d.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
Gyvenimo aprašymas (CV) ir asmeninių privalumų sąrašas (laisva forma).
Išsilavinimą patvirtinantis dokumentas ir jo kopija.

Dokumentai priimami adresu:

Šilalės sporto mokyklos raštinėje:

Kovo 11-osios g. 15, Šilalė;

I-IV nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

V nuo 8.00 val. iki 15.45 val.

Elektroniniu paštu – silalessm@gmail.com

Telefonas pasiteiravimui +370 (449) 56254