Pradedama statyti saulės elektrinė

Pagaliau duotas startas dar vienam mokyklos projektui – „Atsinaujinančių energijos šaltinių diegimas Šilalės sporto mokykloje“. Aplinkos projektų valdymo agentūra 6 mėn. vykdė projekto fotovoltinės įrangos ir darbų pirkimo patikrinimą ir pagaliau davė išvadas bei leidimą pradėti įgyvendinti projektą „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“ ant Šilalės sporto ir laisvalaikio pastato stogo ir ant žemės įrengti saulės fotovoltinę elektrinę. Artimiausiu metu bus pradėti parengiamieji darbai. Elektrinę planuojama įrengti ir pradėti gaminti elektros energiją 2021 m. birželio mėn.

Sumontavus saulės fotovoltinę elektrinę:

• Sumažės neigiamas poveikis aplinkai (į atmosferą išmetamo CO2 kiekio sumažėjimas)
  • Sumažės energijos sąnaudos ir išlaidos už elektrą, o sutaupytos lėšos galės būti skiriamos tiesioginei veiklai ir paslaugų kokybės gerinimui