Kvietimas dalyvauti!

MAŽŲ MIESTELIŲ KREPŠINIO LYGA

KVIETIMAS DALYVAUTI VARŽYBOSE

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestų, rajonų, miestelių, kaimų ar bendruomenių krepšinio mėgėjus burtis į komandas ir dalyvauti XXIII-ajame MMKL čempionate. Komandas kviečiame registruotis į tris pajėgumo divizionus (A, B ir 35+). Po pirmojo varžybų etapo į A diviziono atkrintamąsias nepatekusios komandos kovas pratęs B divizione, o B diviziono silpniausios komandos tęs kovas dėl C diviziono nugalėtojų vardo.

Nuostatuose gali būti daromos išimtys dėl tam tikrų miestų ar rajonų komandų dalyvavimo pagal atskirą prašymą.

35+ divizione šiemet gali dalyvauti žaidėjai gimę 1987 metais ir vyresni.

Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą, jeigu nesusidarys reikiamas skaičius A ir B divizionams, komandos varžybas pradės viename pajėgumo divizione ir po to pagal pasiektus rezultatus išsiskirstys po atitinkamo lygio divizionus. Planuojama, kad iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

Dalyvauti varžybose galės tik žaidėjai turintys galiojantį galimybių pasą (nebent Vyriausybės bus nustatyta kitaip).

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku (protokolo pildyti nereikia).

Startinis mokestis 900 Eur sezonui komandai. Galima mokėti dalimis.

Registracija Pirminė registracija - iki rugsėjo 30 dienos el. paštu info@mml.lt atsiųsti komandos pavadinimą, miestelį ir nurodyti divizioną, kuriame dalyvausite.

Galutinė registracija - iki spalio 7 dienos el. paštu info@mml.lt atsiųsti užpildytą komandos paraišką (forma žemiau), pateikti žaidėjų foto nuotraukas (jeigu jie nėra žaidę mūsų turnyruose iki šiol) ir įmokėti ne mažiau 30 proc. patvirtinto startinio mokesčio.

Planuojama čempionato pradžia spalio 16-17 arba 23-24 dienomis.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Taip pat kviečiame teikti pasiūlymus dėl nuostatų pakeitimų ar papildymų.

Daugiau informacijos MMKL direktorius Martynas Karaliūnas

El.p.: info@mml.lt