Informuojame, kad Šilalės sporto mokykla šiuo metu įgyvendina šiuos Sporto rėmimo fondo finansuojamus projektus:

Nr. SRF-FAV-2019-1-0176 „Senjorų ir neįgaliųjų fizinio aktyvumo skatinimas“

Projekto santrauka: Projektas „Senjorų ir neįgaliųjų fizinio aktyvumo skatinimas“ orientuotas į vyresnio amžiaus žmones ir jų sveikatos gerinimą, kurio dėka vyresni nei 60 m. amžiaus šilališkiai ir neįgalieji du kartus per savaitę lankys mankštas baseine bei vandens aerobikos užsiėmimus. Gyventojų senėjimas lemia didėjantį sveikatos priežiūros, socialinių ir kitų viešųjų paslaugų poreikį bei didina ligų prevencijos svarbą. Mažėjant darbingo amžiaus gyventojų, labai svarbu gerinti darbuotojų sveikatą, ilginti darbingą amžių, mažinti ankstyvų mirčių ir neįgalumo atvejų skaičių. Tokiu būdu socialinės atskirties (skurdo) mažinimo politika bei jos įgyvendinimas turi pasižymėti pagalbos priemonių, būdų, formų ir kt. įvairove. Todėl Šilalės sporto mokykla siūlo kaip vieną iš pagalbos priemonių būdų pasirinktinai tikslinei grupei - senjorams ir neįgaliesiems, fizinio aktyvumo užsiėmimus Šilalės sporto ir laisvalaikio centre, skatindami ir remdami kaimiškose savivaldybės seniūnijose gyvenančių žmonių sportinį judėjimą, socialinės atskirties mažėjimą bei senjorų ir neįgaliųjų gyvenimo kokybės gerėjimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2019-09-01 - 2022-06-30

Nr. SRF-FAV-2020-1-0309 „Sportinio ugdymo, saviraiškos ir gabumų plėtotė“

Projekto santrauka: Projekto „Sportinio ugdymo, saviraiškos ir gabumų plėtotė“ tikslas suburti kuo daugiau įvairaus fizinio pajėgumo vaikų ir paauglių, ugdyti jų fizinį raštingumą, įtraukti juos į fizinę veiklą, kad įgytų naujų žinių bei įgūdžių apie sveiką gyvenseną, sportui skirtas priemones, įvairius sportinius žaidimus, netradicinio fizinio aktyvumo ir laisvalaikio formas. Pirmaisiais projekto įgyvendinimo mėnesiais bus formuojamos mokymo grupės ir vykdoma mokymo plaukti stovykla. Sudarinėjamos sutartys su kitais paslaugų teikėjais. Formuojamos grupės mokomosioms, pažintinėms, sporto stovykloms. Liepos-rugpjūčio mėnesiais vaikai galės pasirinkti sau tokias fizines veiklas, kurios atrodys jiems priimtiniausios pagal programos vykdymo vietas, pobūdį bei pomėgius. Rugsėjo - gruodžio mėnesiais įgytų įgūdžių patikrinimas varžybinėje veikloje bei dalyvavimas 4 dalių 4 mėnesius trunkančioje prgramoje: sveikos gyvensenos (pokalbiai, diskusijos, DVD, CD), kuri integruosis į visas programos veiklas; judėjimo įgūdžių (veiklos vyks naujoje treniruoklių salėje); sportinių žaidimų (krepšinis, salės futbolas, tinklinis) ir netradicinio fizinio aktyvumo (šokis, joga, STEPŲ aerobika, pilatesas) įgūdžių ugdyme ir tobulinime.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020-11-02 - 2021-06-30

Projektai finansuojami Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra