Baigėsi 2023-2024 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynės

2024 m. birželio 8 d. Olimpinės dienos renginio metu Šiauliuose vyko 2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų ir savivaldybių apdovanojimai.
Lietuvos mokyklų žaidynės - tai didžiausias sporto renginys Lietuvoje. Nuo trečio etapo zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose dalyvavo 556 bendrojo ugdymo mokyklos. Vyko 200 zoninių, 95 tarpzoninės ir 50 finalinių varžybų.
Mūsų rajone vykdėme 8 zonines, 4 tarpzonines ir 4 finalines varžybas. Tarp kaimo vietovių rajonų savivaldybių Šilalės rajonas tapo absoliučiu nugalėtoju????????
Tarp miestų, rajonų savivaldybių III grupėje Šilalės rajonas užėmė II vietą????????
Ačiū rajono mokykloms už dalyvavimą ir varžybų vykdymą, mokytojams už mokinių paruošimą, mokiniams už puikius rezultatus????
Iki susitikimų????