Šilalės sporto mokykla skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti įstaigos patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimą (autobusas, baidarės, neperšlampami maišai, gelbėjimosi liemenės, apsauginiai šalmai, informacinis stendas) viešame prekių aukcione.

Parduodamas materialins vertybes galima apžiūrėti 2019 m. lapkričio 6-8 d. nuo 9.00 val. iki 12.00 val. įstaigos adresu: Kovo 11-osios g. 15, Šilalė.

Aukcionas vyks 2019 m. lapkričio 11 d., 10val., įstaigos adresu: Kovo 11-osios g. 15, Šilalė (direktoriaus kabinete). Aukciono dalyviai registruojami aukciono vietoje nuo 9.15 iki 9.50 val. aukciono dalyvių registracijos žurnale. Aukciono dalyviai fiziniai asmenys privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o juridinių asmenų atstovai privalo turėti įgaliojimą irt asmens dokumentą. Aukcionas bus vykdomas, jeigu jame dalyvaus ne mažiau kaip du aukciono dalyviai. Neįvykus pirmajam aukcionui ar nepardavus turto ir vykdant aukcioną pakartotinai, materialines vertybes galima apžiūrėti 2019 m. lapkričio 18-20 d. nuo 9.00 val. iki 12.00 val. įstaigos adresu: Kovo 11-osios g.15, Šilalė. Pakartotinis aukcionas įvyks 2019 m. lapkričio 25 d. įstaigos adresu: Kovo 11-osios g.15, Šilalė (direktoriaus kabinete).

Išsami informacija apie parduodamą turtą (pavadinimas, techniniai duomenys, išsamus parduodamo turto sąrašas su pradinėmis pardavimo kainomis ir jų didinimo intervalais ir t.t.) skelbiama čia: /docs/Prekėįs kortelė Nr.1.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.2.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.3.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.4.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.5.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.6.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.7.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.8.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.9.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.10.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.11.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.12.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.13.docx; /docs/Prekėįs kortelė Nr.14.docx.

Atsiskaitymo už aukcione parduotą turtą tvarka ir terminai. Aukciono laimėtojas už aukcione nusipirktą turtą atsiskaito banko pavedimu į nurodytą įstaigos sąskaitą per 3 darbo dienas po aukciono. Pirkėjai pasiima ir išsiveža įsigytą turtą per 3 darbo dienas po apmokėjimo ir turto perdavimo-priėmimo aktų pasirašymo. Aukciono dalyvio mokesčio nėra.

Šilalės sporto mokykla