2019 m. sausio 15 d. vykusio susirinkimo metu dėl 2019 metų Šilalės rajono krepšinio pirmenybių vykdymo, nuspręsta padaryti keletą pakeitimų krepšinio pirmenybių nuostatuose.

I. KOMANDŲ REGISTRACIJA

Pirmenybėms komandos registruojasi iki 2019 m. sausio 30 d. tel. 8 449 56254 arba el.paštu silalessm@gmail.com. Starto mokestis - 130 Eur. Komandoms, užsiregistravusioms iki 2019 m. sausio 25 d., starto mokestis - 100 Eur. Nuo pirmenybių starto mokesčio atleidžiama komanda, kurios visi žaidėjai yra bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Starto mokestį pervesti į Sporto mokyklos sąskaitą                                LT 674010044500090106 (mokėjimo paskirties laukelyje nurodant komandos pavadinimą).

II.  PIRMENYBIŲ VYKDYMO LAIKAS IR SISTEMA

Rungtynės bus žaidžiamos Šilalės Simono Gaudėčiau gimnazijoje šeštadieniais, nuo 17.00 val. ir sekmadieniais nuo 10.00 val. Pirmenybių sistema bus apsprendžiama po komandų registracijos.

III. ŽAIDĖJAI (paraiškos forma - /docs/Vardinė paraiška (krepšinio).docx, pirmenybių nuostatai - /docs/2019 m. Šilalės rajono krepšinio pirmenybių nuostatai.pdf)

• Pirmenybėse gali dalyvauti visi anksčiau gyvenę ir dabar gyvenantys Šilalės rajono gyventojai.
  • Siekiant skatinti mėgėjų sportą ir apriboti profesionalų bei didesnio meistriškumo sportininkų dalyvavimą pirmenybėse, neleidžiama registruoti žaidėjų, žaidžiančių LKL, NKL, RKL lygose, taip pat žaidžiančių užsienio klubuose.
  • Paraiškoje leidžiama registruoti ne daugiau kaip 12 žaidėjų (tam, kad kuo daugiau komandų turėtų galimybių sudalyvauti pirmenybėse).
  • Kviestinėms komandoms galioja tie patys apribojimai dėl žaidėjų.

Šilalės sporto mokykla