Laisvos darbo vietos

INFORMACIJA  APIE LAISVAS  PAREIGYBES IR ATRANKĄ Į ŠIAS DARBO VIETAS

Šilalės sporto mokykla (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Kovo 11-osios g. 15, Šilalė, tel. 8 449 56254, el. p.  silalessm@gmail.com,  duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190327248) skelbia atranką laisvai:

1. KREPŠINIO TRNERIO pareigybei užimti:

1.1. Reikalavimai:

• Sporto mokytojo kvalifikacijos reikalavimai turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakyme Nr. V-774 „Dėl reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašo patvirtinimo” nustatytus reikalavimus.
  • Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;
  • Gebėti rengti veiklos programas, ataskaitas, bendrauti ir bendradarbiauti, teikti konsultacijas, sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu ir veikla, nepažeisti trenerio etikos normų;
  • Išmanyti sporto veiklą reglamentuojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymus bei kitus teisės aktus ir gebėti juos taikyti praktiškai.

1.2. Pareigybės lygis – A2. Darbo užmokestis nuo 730,11 – 911,03 Eur (neatskaičius mokesčių). Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir profesinės darbo patirties.

1.3. Darbo sutartis – neterminuota (nustatant 3 mėnesių bandomąjį laikotarpį). Darbo krūvis - 0,44 etato.

1.4. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti atrankoje, turi pateikti:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens dokumento, patvirtinančią asmens tapatybę, kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • gyvenimo aprašymą (CV) ir asmeninių privalumų sąrašą (laisva forma);
  • kt. dokumentus (pažymėjimus, atestatus, rekomendacijas ir t.t.)

1.5. Dokumentai pateikiami iki 2024 m. liepos 26 d. adresu: Šilalės sporto mokykla, Kovo 11-osios g. 15, Šilalė, I-V nuo 8.00 - 16.00 val. arba elektroniniu paštu silalessm@gmail.com iki 2024 m. liepos 26 d., 23.59 val.

1.6. Atrankos būdas – pokalbis. Pretendentai, atitinkantys atrankos skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą atrankoje bus informuojami asmeniškai. Prieš sudarant darbo sutartį, pretendentas privalės pateikti pažymą iš Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro, kad nėra teistas už nusikaltimus, nurodytus Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 30 str. 1 dalyje.

Pretendentams, neatitinkantiems kvalifikacinių reikalavimų, nepateikusiems visų nurodytų dokumentų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

_________________________________________________________________________________________________________________

2. FUTBOLO TRNERIO pareigybei užimti:

2.1. Reikalavimai:

• Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;

2.2. Pareigybės lygis – A2. Darbo užmokestis 879,46 – 1097,38 Eur (neatskaičius mokesčių). Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir profesinės darbo patirties.

2.3. Darbo sutartis – neterminuota (nustatant 3 mėnesių bandomąjį laikotarpį). Darbo krūvis - 0,53 etato.

2.4.  Asmenys, pageidaujantys dalyvauti atrankoje, turi pateikti:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens dokumento, patvirtinančią asmens tapatybę, kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • gyvenimo aprašymą (CV) ir asmeninių privalumų sąrašą (laisva forma);
  • kt. dokumentus (pažymėjimus, atestatus, rekomendacijas ir t.t.)

2.5. Dokumentai pateikiami iki 2024 m. liepos 26 d. adresu: Šilalės sporto mokykla, Kovo 11-osios g. 15, Šilalė, I-V nuo 8.00 - 16.00 val. arba elektroniniu paštu silalessm@gmail.com iki 2024 m. liepos 26 d., 23.59 val.

2.6. Atrankos būdas – pokalbis. Pretendentai, atitinkantys atrankos skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą atrankoje bus informuojami asmeniškai. Prieš sudarant darbo sutartį, pretendentas privalės pateikti pažymą iš Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro, kad nėra teistas už nusikaltimus, nurodytus Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 30 str. 1 dalyje.